X
Nezadávej svůj e-mail!

...pokud nechceš:
- kredity na hry v casínech zdarma
- informace o největších bonusech
- tajné tipy úspěšných hráčů

Tvůj e-mail byl uložen, teď už Ti žádná super akce v online hernách a casínech neunikne.

Jak hrát výherní automaty o peníze?

Láká Tě adrenalin a zábava v podobě hazardu? Nevíš jak hrát automaty? Povedeme Tě krok za krokem. Pojď hrát výherní automaty. On-line herny a kasina s automaty prověřujeme a nejlepší z nich Ti zde doporučujeme. Cesta ke hře na online výherních automatech je snadná. Stačí několik kroků, snadno si osvojíš pravidla a hra bude snadná a zábavná. Přinášíme Ti jednak informace o správném výběru online herny, a jednak o registraci i o samotné hře na automatech. Pročti si strategii hry a jdi na to!.

Zde je návod, jak hrát automaty:

1. Zvol si online hernu, kde chceš hrát

Pokud chceš hrát hru na výherních automatech o skutečné peníze, přečti si recenze v proveřených a seriozních hernách. Před vstupem do kasina si prohlédni nabízené podmínky, bonusy a hry, které je v nich možno roztočit. Některé bonusy se průběžně mění a nové akce Tě neminou, budeš-li hrát pravidelně. Nevíš-li, jaká herna je pro Tebe ta pravá, podívej se na srovnání heren.

2. Zaregistruj se do online herny

Tento proces je velmi podobný tomu, kdy se registruješ pro získání emailové schránky, obsahuje ale i věci důležité pro hru a je provázán na získání bonusu z herny. Vyplň všechny požadované položky, aby Ti posléze mohla být přiznána a připsána Tvá výhra. Vybraná herna Ti posléze pošle potvrzovací registrační email, přičemž tento se povětšinou ve schránce potvrzuje klepnutím na vložený odkaz. Některé herny mají vlastní program, který je nutné si stáhnout a nainstalovat do počitače. Tímto programem se pak jednoduše hrají veškeré hazardní hry a výherní automaty dané online herny.

3. Vlož peníze do online herny

Tento krok může někomu trvat déle než několik minut. Jakmile se ale jednou naučíš peníze do hry vkládat, další vklady budou jednoduché. Pokud již máš na své platební kartě aktivovánu službu placení přes internet, máš ošetřen nejrychlejší možný způsob vkládání peněz. Pokud ne, ve Tvé bance ti rádi pomohou. Není rovněž marné zaregistrovat si některou z online internetových peněženek. Na výběr dále máš známý převod z účtu až po Skrill (MoneyBookers), což je společnost poskytující nejvýhodnější globální platební služby prostřednictvím Internetu. Jakmile se jednou zaregistruješ u Skrill (MoneyBookers), vše co potřebuješ k provádění plateb je tvoje emailová adresa a heslo. Servisní podpora je v češtině a služby jsou přizpůsobené lokálním podmínkám. Pokud vyhraješ na výherním automatu a provedeš výběr, tyto peníze si pak jednoduše převedeš na svůj bankovní účet v českých korunách. Další možností je převod peněz z Tvého bankovního účtu na účet casína, který má v české bance. Zde mohou být finance někdy připsány až další den. Záleží, z jaké banky budeš peníze posílat.

4. Získej finanční bonus k Tvému vkladu

Poté, co jsou připsány peníze na Tvůj účet v herně, měl by se Ti automaticky připsat i zajímavý bonus 100% a více k Tvému vkladu, se kterým můžeš také hrát jako s realnými penězi na jakémkoli výherním automatu. Podrobné podmínky ziskání bonusu a vyplacení peněz ze ziskáného bonusu do Tvé peněženky jsou uvedeny vždy na stránce heren. Získat ke vkladu extra peníze neboli bonus je obrovská výhoda oproti klasickým kamenným hernám, kde Ti žádné peníze navíc ke vkladu nedají. Často jsou bonusy jen pro první vklad nového hráče po registraci. Proto je lepší na první vklad vložit více peněz.

5. Hraj výherní automaty

Máš již vybranou svou hernu? Máš hotovu registraci, díky které získáš svůj bonus? Pak stačí pouze zasednout k online hře a roztočit to! V případě potíží nebo dotazů kontaktuj zákaznickou linku podpory té online herny nebo casina, kde právě hraješ. Případné zádrhely řeší herny rychle, jde jim také v první řadě o Tvou spokojenost.

6. Nauč se strategii pro hru 

  1. Sleduj, jak hraješ, a veď si o hře záznamy. To proto, aby se Ti nestalo, že Tě hra natolik pohltí, že budeš jen mačkat a mačkat a dostaneš se do rudých čísel. Stanov si hranici cílené částky, kterou když vyhraješ, tak hru ukončíš. Taktéž si řekni cílovou částku, po jejímž dosažení to pro danou hru zabalíš.
  2. Nezůstávej u jednoho automatu. Liší se totiž mezi sebou nejen stylem hry, ale i pravděpodobností výhry. Vyzkoušej jich více a pak si vyber ten správný pro sebe.
  3. Vybírej vyšší jackpoty. Platí, že vyšší jackpot = větší šance jej trefit. 
  4. Automat nemá umělou inteligenci, ale jejich popularita říká předem, který automat je snadnější „obehrát”. Podívej se na výplatní procenta a vybírej automaty s vysokými payouty.
  5. Automaty výhry generují náhodně. Využívají k tomu generátoru náhodných čísel. Náhoda Ti tak může přinést velké jmění, ale i velkou prohru a zklamání. Pamatuj na to.  
  6. Čas strávený hraním věnuj čistě hraní. Koncentruj se. Hrozí Ti únava ze hry? I svět venku má své kouzlo!
  7. Bojíš se, zda Ti to „půjde“? Hru si nejprve vyzkoušej jen tak, zdarma bez omezení a registrace. Ve fun módu nic nezískáš, nic netratíš. Jen se vesele bavíš hraním.
  8. Věrnostní programy kasín mají svůj význam - přinášejí bonusy a odměny i jasný přehled o tom, kolik peněz protočíš při svém hraní. V kasínech se proto zaregistruj. Link najdeš u každého našeho námi ověřeného kasína.  
  9. Hraj jen a jen pro radost ze hry, zábavu a vzrušení. Hra je cíl sám o sobě a výhra pouze kořením Tvého herního zážitku. No ne?    
  10. Pokud Ti hra na výherních automatech nepřináší spokojenost a dobrý prožitek z ní a naopak se jen znásobuje výše Tvé prohry, hru raději ukonči.

Pokud chceš dostávat kredity na hry zdarma a informace o největších bonusech a novinkách, zadej svůj email.
Kdykoliv se můžeš ze zasílání novinek odhlásit.

Tvůj@email

 

MENU

"S NÁMI MÁŠ VÝHRU V KAPSE"