X
Nezadávej svůj e-mail!

...pokud nechceš:
- kredity na hry v casínech zdarma
- informace o největších bonusech
- tajné tipy úspěšných hráčů

Tvůj e-mail byl uložen, teď už Ti žádná super akce v online hernách a casínech neunikne.

Jak hrát a vyhrát na výherním automatu?

V casinech a online hernách lze vyhrávat pěkné peníze. Hrát výherní automaty je však potřeba s rozvahou a rozumem. Své šance můžeš zvýšit, nebudeš-li dělat zbytečné chyby začátečníků. Co můžeme poradit těm, kteří ještě nepatří mezi high-rollery ve světě hazardu a online kasín? Jak vyhrát na výherním automatu?

Přečti si rady Martina K., 35 let, zkušeného úspěšného hráče, který Ti poradí, jak na výherní automaty. Navštěvuje rád online casino Kajot a podělí se s Tebou o své zkušenosti z hraní na automatech. Můžeš jich využít i pro svou hru v jakémkoli jiném, námi prověřeném online kasinu, které na stránkách vyherni-automaty.cz doporučujeme. Dozvíš se různé informace o jackpotech, jak využít bonusy či akce jednotlivých online kasin. Vhodné je začít hrát na automatech zdarma. Využij získané informace a vytvoř si svou vlastní výherní strategii.

1. RADA úspěšného hráče Hraj o jackpot

Jedině ten Ti může přinést štěstí v podobě velkých peněz. Proč hrát o malé sumy, když nabízená výhra může být mnohem vyšší. Jackpoty jednotlivých kasín se mění, proto je za Tebe sledujeme a také o nich vždy pravidelně informujeme. Aby Ti žádná důležitá novinka pro hru neunikla, odebírej náš newsletter.

 

2. RADA úspěšného hráče Hraj s bonusem pro hru

Je to finanční dárek navíc jednotlivých ověřených online kasín k tvé hře na vybraném výherním automatu. Také o nich Ti dáme rádi vědět v našem newsletteru.

 

3. RADA úspěšného hráče Využij vstupní bonus

Dalším tajemstvím úspěchu v online casinu je 100 % využívat aktuální nabídku bonusů a her zdarma při vstupu do online kasína. Sledovat všechna casina a herny je časově náročné, proto je kontaktujeme za vás. Pravidelně pak o novinkách pro hru informujeme v našem newsletteru, který můžeš také dostávat do své emailové schránky.

 

4. RADA úspěšného hráče Využij akcí kasín

Populární online casina nabízejí dárky a finanční hotovost ke hře. Ne vždy, ale jednou za čas jsou kasína štědrá úplně ke každému hráči. Byla by škoda nechat si takovou příležitost ujít. Samozřejmě, i tyto akce za vás sledujeme a pravidelně vám je servírujeme v newsletteru, o jehož nutnosti odběru už jistě nepochybuješ.

 

5. RADA úspěšného hráče Výplatní procenta automatů ti napoví

Dobrý způsob, jak zvýšit svou úspěšnost, je si zjistit výplatní procenta samotného kasína. Ta totiž určují, kolik peněz vložených do her je následně vyplacených ve formě výher. Vždy hledej kasína s procenty nad 95 %. Právě proto, abyste se vyhnuli podvodným kasínům, vznikly tyto stránky věnované výherním automatům s ověřenými nejštědřejšími online kasíny. Stačí si vybrat…

 

6. RADA úspěšného hráče Popisky ke hrám ti řeknou, jak hrát

Přečti si krátký popis k nabízeným online hrám na výherních automatech, abys nemusel objevovat již objevené a online hráči před tebou pochopené. Jen tak snížíš riziko zbytečných chyb dělaných z neznalosti. Například kasíno Kajot zvyšuje atraktivitu her tím, že u některých nabízí násobení výhry. Je těžké na to přijít bez znalosti pravidel hry, proto jsme ke hrám umístili popisky s návodem, jak je hrát a daný bonus poznat.

 

7. RADA úspěšného hráče Vyzkoušej si hry zdarma

Základ úspěchu je vyzkoušet si nejprve hru, která Tě láká, zdarma. Při hře zdarma můžeš jen získat. Naučíš se hru pořádně hrát a správně pochopíš její pravidla. Vyzkoušíš, jak se automat ovládá. Některá kasína navíc umožňují se podívat na styl hry jiných hráčů coby divák. Není nad lepší podívanou, věřte nám!

 

8. RADA úspěšného hráče Vyber si ten správný stůl v kasínu pro lepší hru

Každý hráč, který usedne v kasínu Kajot ke stolu a hraje o skutečné peníze, hru dříve nebo později ukončí. Někteří hráči neznají pravidla hry na daném výherním automatu, nebo jsou nepozorní, nemají už čas, nebo peníze a hru přeruší těsně před vyplácením například hry s násobkem výhry. Je dobré se proto před začátkem hraní podívat na všechny stoly v kasínu a začít hrát na tom, na kterém je výhra blíž na dosah ruky.

Kasíno nemá jeden stůl, v kasínu Kajot jich najdeš 240. Zobrazují se v herně po 18ti, k dalším se dostaneš pomocí šipek. Na každý klikni a ověř si, zda na něm bylo už hráno. Jak?

 

Je osm hodin večer a na tomto automatu HOT FACTOR u stolu číslo 9 je cesta k výhře daleká. Poznáme to podle toho, že v nápisu slov HOT FACTOR svítí pouze první písmenko H vedoucí k bonusu x2.Na tomto stole hrát rozhodně nebudeme. Hledáme dál.

 

Zde, u stolu č.27, naopak stačí posbírat zbývající 3 písmenka ze slov HOT FACTOR a výhra se zdvojnásobí x2! Ke stolu zasedáme a hrajeme.

 

9. RADA úspěšného hráče Jak na tlačítka, čudlíky, ikonky a jiné záludnosti automatů

Jednoduše: Kliknutím na ně! Najdeš tak tabulku bonusů, násobků hry, nápovědu a další technické vychytávky pro tvou lepší orientaci ve hře.

Po rozkliknutí TABULKA se ti ukáže soupis bonusů pro hru... Jsi tak snáz v obraze. Tlačítka v hernách jsou opravdu od toho, aby se mačkala...

 

10. RADA úspěšného hráče Vytvoř si peněžní management pro hru na automatech

Pro každé hraní si stanov limit celé hry i toho, kolik chceš investovat do jednoho otočení. Pravidlo je, že čím více peněz vložíš, tím více vyhraješ. Toto množství peněz ale neovlivní Tvé šance na výhru. Ty zvýšíš jedině tak, že začneš hrát. Na co tedy čekáš?

Začni vyhrávat na automatech a získej bonus do hry!

Pokud chceš dostávat kredity na hry zdarma a informace o největších bonusech a novinkách, zadej svůj email.
Kdykoliv se můžeš ze zasílání novinek odhlásit.

Tvůj@email

 

MENU

"S NÁMI MÁŠ VÝHRU V KAPSE"